O společnosti ALMIKA

Jsme rodinná firma. Krmivy pro psy a kočky se profesionálně zabýváme již více než 20 let.

Kdo jsme? Jsme rodinná firma.

Krmivy pro psy a kočky se profesionálně zabýváme již více než 20 let. Začátkem 90. let jsme jako jedni z prvních v České republice uvedli na trh granulované krmivo pro psy. V té době byla ještě drtivá většina zvířat krmena zbytky z kuchyně a granule pro zvířata byl neznámý pojem. Dosáhli jsme vynikajících úspěchů při zavádění několika značek, které byly na českém trhu úplně neznámé a dnes všechny do jedné zaujímají přední postavení na trhu ve své kategorii.

Společnost ALMIKA s.r.o. vznikla začátkem druhého čtvrtletí roku 1994, byla založena dvěma společníky a navázala na jejich zkušenosti a zahraniční kontakty získané působením v oboru krmiv a chovatelských potřeb. Základní předměty činnosti byly zaměřeny na obchod s krmivy a chovatelskými potřebami s postupným rozšiřováním o jejich výrobu. Společnost byla první v oboru, která nabídla krmiva a chovatelské potřeby jinam, než do obvyklých specializovaných prodejen. Začala pronikat do velkých obchodních řetězců.

Při výrobě krmiv dbáme na to, aby byla vyráběna s nejvyšší péči a kvalitou. Osobně kontrolujeme kvalitu používaných surovin, a to jak při přípravě receptury, tak i během kontrolních návštěv. A kde se krmivo vyrábí? Částečně si výrobu zajišťujeme sami v České republice a částečně využíváme špičkové výrobní kapacity v Anglii a Dánsku. Jejich odborníci na výživu a výrobu obohacují svými zkušenostmi každý výrobek, který uvedeme na trh. Všechna naše výrobní zařízení splňují nejvyšší standardy pro výrobu krmiv pro zvířata, vyhovují mezinárodním certifikátům a jsou pod stálým veterinárním dohledem.

Distribuční centrum

Distribuční centrum

V září roku 2001 bylo otevřeno nové Distribuční centrum v Dražicích nedaleko Benátek nad Jizerou. Zde je zároveň i centrála společnosti.

Kontaktujte nás!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován.